Пінопластовий декор

Пінопластовий декор - це доступне за вартістю, практичне і довговічне архітектурне рішення, за допомогою якого з'явилася можливість втілити найсміливіші дизайнерські ідеї.

Пінопластовий декор застосовується для декоративного оздоблення будинків, котеджів і дозволяє перетворити безликий цегляний будинок в європейський особняк або фамільний замок. Для виготовлення деталей пінопластового декору використовуються різні матеріали, серед яких особливе місце відведено виробництву фасадних декорів з пінопласту. Цей унікальний матеріал є ідеальним рішенням, що дозволяє створити найрізноманітніші архітектурні форми.

Основна відмінність і перевага декорів з пінопласту від іншої аналогічної продукції, це еластичне акрилове покриття, яке ми наносимо за допомогою спеціалізованого верстата на пінопласт.

Воно надає елементам пінопластового декору гарний зовнішній вигляд і міцність. Після нанесення цього покриття вироби набувають натуральний зовнішній вигляд і міцність каменю, при цьому їх гнучкість навіть збільшується.

Переваги пінопластового декору:

  • Легка вага - простота перевезення, мінімальне навантаження на фундамент
  • Довговічність - не гниє, не деформується, не тріскається, не схильний до впливу атмосферних явищ
  • Швидкий і легкий монтаж - легко піддається розпилу на місці монтажу, кріпиться на будь-яку поверхню
  • Теплоізоляція - декоративні елементи мають всі властивості теплоізоляції
  • Широкий вибір моделей для декорування фасаду будівлі - наявність великого асортименту типових форм, а також виготовлення декору по індивідуальним проектам
  • Ремонтопридатність - легко усуваються механічні пошкодження
  • Економічна вигода - декоративні елементи з пінопласту помітно дешевші від аналогів вироблених з інших матеріалів
  • Естетичний зовнішній вигляд
  • Короткі терміни виготовлення

Декоративне оформлення фасаду, мабуть, є одним з найбільш відповідальних етапів у будівництві. Адже від якості та естетичності застосовуваних виробів з пінопласту залежить вигляд і привабливість всієї будівлі в цілому. Тому будівельникам слід відповідально підходити до вибору постачальника фасадно-декоративних елементів.

Ми пропонуємо вам великий асортимент пінопластового декору для фасаду та інтер'єру, виготовленого за допомогою фігурного різання пінопласту. У нашому каталозі ви можете розглянути велику кількість замків, карнизів, молдингів, підвіконників, пілястр, рустів, цокольних карнизів.

Замовлення декорів з пінопласту

Пропонуємо вам великий асортимент пінопластового декору для фасаду та інтер'єру, виготовленого за допомогою фігурного різання пінопласту. У нашому каталозі ви можете розглянути велику кількість замків, карнизів, молдингів, підвіконників, пілястр, рустів, цокольних карнизів.

Щоб замовити декори з пінопласту, або отримати консультацію, ви можете зв’язатись з нами за номерами телефонів, або електронною адресою.

Також можете завітати у наші виставкові магазини, які знаходяться у місті Львів та м. Новояворівськ. Всі контактні дані вказані у розділі контакти на нашому сайті. Наші співробітники детально дадуть відповідь на всі ваші запитання - скільки коштують декори з пінопласту, чи можна стати дилером, підкажуть відповідні способи доставки, розрахують вартість замовлення і порадять, що варто включити в нього.