Жалюзі плісе

Жалюзі плісе - стильний елемент світлозахисту та красивий елемент декору вікон!

Жалюзі плісе - компактна, технологічна, в той же час проста система декору вікна. Принцип пристрою шторів плісе дуже простий - за аналогією з гармошкою, коли плісоване полотно згортається, то утворюється невеликий брикет. Універсальність використання є головною перевагою серед інших видів жалюзів. Вони підходять для мансардних віконних рам, стельових вікон зимових садів, трикутних, трапецієподібних і інших конструкцій. На всіх таких конструкція плісовані жалюзі виглядають дуже елегантно і стильно.

Жалюзі плісе бездоганно влиються у будь-який стиль архітектури.

Завдяки компактній конструкції штори плісе займають менше місця в порівнянні з іншими типами сонцезахисту. Що стосується естетичної функції плісовані штори, то їх дизайн заслуговує на особливу увагу - легкі і негабаритні. Візуально не навантажують інтер'єр, зроблені з нещільної тканини, вони не будуть надавати приміщенню офісну строгість, а навпаки - забезпечать відчуття затишку.

Переваги штори плісе

Наша компанія готова запропонувати штори плісе будь-яких форм і розмірів. Ширина складок варіюється в широкому діапазоні, що дозволяє підібрати гармонійний варіант відповідно до розмірів вікон. Купити плісе - це значить придбати практичні вироби високого рівня функціональності та естетичності. Основні переваги плісованих штор, які ви можете замовити у нас:

  1. Підійдуть для вікон будь-якої форми
  2. Невелика вага
  3. Легкість кріплення конструкції
  4. Відмінні світлозахисні характеристики
  5. Прості в догляді
  6. Велика колірна гамма

Конструкція жалюзів плісе складається з тканини, яка закріплена між двох профілів з натяжними шнурами. Штори цього типу можна зафіксувати на стулці або рамі вікна, прикріпити до стелі віконного отвору або закріпити зверху над вікном. Також їх можна кріпити на похилі і стельові віконні конструкції, підходять для монтажу на двері балкона або лоджії, тому що мінімально обмежують кут відкриття.

Використовувані тканини для жалюзів плісе

Для виготовлення жалюзів плісе використовуються тканини різного відтінку і дизайну. Колекція тканин створена провідними експертами в галузі дизайну інтер'єрів.