Послуги дизайнера

✔ Послуги в дизайні інтер’єрів! ✔ Послуги в дизайні екстер’єрів! ✔ Розробка дизайн-пректів! ✔ Професійні консультації!

Сьогодні велика кількість людей при покупці житлових приміщень або обладнанні офісів користуються послугами дизайнера. Дійсно, дизайн приміщень дуже важливий в даний час. Він вимагає креативного підходу і деколи нестандартних рішень.

Якщо виникає необхідність у розробці дизайн-проекту, який допоможе визначитися зі стилем оформлення приміщення, пропонуємо скористатися послугами нашого дизайнера.

Високий професіоналізм і майстерність нашого спеціаліста у сфері дизайну допоможуть знайти краще рішення при переплануванні, ремонті або оформленні дизайну однокімнатної, двокімнатної квартири, заміського будинку, квартири-студії, офісних приміщень і т. п.

Якісні послуги дизайнера

Наш дизайнер не боїться експериментувати зі стилем, формою і матеріалами, тому постійно вдосконалюється, відстежуючи останні тенденції в галузі архітектури та дизайну, впроваджуючи в проекти нові ідеї і поєднання. Розробить дизайн-проект вашого будинку, котеджу і будь-якого іншого простору, враховуючи всі ваші побажання!

Велика увага дизайнера приділяється в переплануванні приміщень, так як це основа всього, а тому грамотно спланований простір - це затишок і комфорт для проживаючих у ньому людей. На оформлення унікальних інтер'єрів чи екстер’єрів намагається витрачати мінімум часу, дотримуючись високої якості виконання.

Послуги дизайнера і якість виконаного дизайну задовольнить будь-які побажання замовника, які будуть відповідати всім прийнятим стандартам.

Будь-яка людина хоче бачити своє житло красивим, затишним, зручним і оригінальним. Наш дизайнер допоможе створити для вас дизайн - проект інтер'єру та екстер’єру, який буде підходити саме вам. Від професійного дизайну залежить душевний стан, здоров’я, настрій будь-якого замовника. Завданням нашого фахівця є створення такого інтер'єру та екстер’єру, в якому буде комфортно жити, відпочивати, працювати, а також наповнити квартиру або будинок гармонією і затишком.

Основні етапи створення дизайну

Надання послуг приватного дизайнера інтер'єру починається із зустрічі з безпосереднім замовником. На цьому етапі фахівець з'ясовує мету візиту та становить технічне завдання для майбутнього проекту.. Ціна готового дизайн-проекту може варіюватися в залежності від складності дизайнерського рішення.

Консультацію наш дизайнер проводить безкоштовно, щоб оцінити ваші уподобання і запропонувати стилістичні напрямки дизайну. Подальша робота проводиться в три етапи, ціна обговорюється попередньо по кожному пункту.