Римські штори

Римські штори - один із найкращих видів сонцезахисту та декорування вікна

Якщо ви шукаєте варіанти стильного і оригінального оформлення віконного отвору, зверніть увагу на римські штори. Популярність їх не видається дивною - це відносно недорогий і ефектний спосіб декору вікна. Вони являють собою вертикальні смуги тканини, збираються в складки, і в піднятому стані лише трохи виступають за площину вікна. Вимагають мінімум місця для кріплення і завдяки полегшеному карнизу фіксуються на стелю або стіну, на стулку.

Залежно від дизайну римські штори можуть використовуватися в моно-варіанті - одне полотно для одного вікна, або в комплекті два відрізка тканини для одного вікна.

Управління римської штори здійснюється за допомогою ланцюжка, розташованої праворуч або ліворуч від карниза. Дане управління дозволяє фіксувати римську штору на будь-якому рівні.

У нас ви можете придбати готові полотна, або замовити індивідуальний пошив. В наших каталогах представлені вироби для вітальні, кухні, спальні, дитячої та інших кімнат у будинку. Виготовлені з натуральних і практичних матеріалів, вони допоможуть вам створити комфортне освітлення і стануть гармонійним доповненням інтер'єрного дизайну.

Переваги римських штор

Римські штори з вертикальною смужкою цінні практичністю і функціональністю. Їх встановлюють і вішають на стіну над віконним отвором або на сам профіль.Їх встановлюють і вішають на стіну над віконним отвором або на сам профіль. Тому ці штори знадобляться тоді, коли використовувати гардини неможливо або необхідно створити ілюзію простору в кімнаті. Завдяки своїй лаконічності романські штори відмінно впишуться в інтер'єри, виконані в стилі мінімалізму, а також підійдуть для офісу, де на першому місці - функціональність.