Тканинні ролети

Тканинні ролети - закрита та відкрита система! Рулонні штори як елемент декору!

На даний момент виникла одна з кращих альтернатив для штор і жалюзів це тканинні ролети, їх також називають рольштори, рулонні жалюзі або рулонні штори. Вони зручні в застосуванні і з легкістю можуть вписатися в будь-який інтер'єр через велику кольорову гамму і текстуру полотна. Рулонні штори дозволяють, як повністю ізолювати приміщення від сонячного світла, так і замінити звичайні штори.

Тканинні ролети - це красиве, прогресивне дизайнерське рішення для ваших вікон.

Тканинні ролети уявляють собою полотно тканини, яке обертається на вал, за допомогою особливого управління, і можуть спускатися до потрібного рівня, а також фіксуватися в потрібному положенні, що дає можливість координувати рівень потрапляння сонячних променів в приміщення.

Переваги тканинних ролет

Одна з основних переваги тканинних ролет в тому, що їх можна розмістити там, де встановлення інших видів декору неможливе, на заскленому вікні в лоджії або кухні. Тканинні ролети можна встановити на вікна, стіну, стелю або в отвір. Вони легко можуть поєднуватися разом з нормальними шторами, або використовуватися в якості окремого елемента.

Тканинні ролети, принципово іншим способом, в порівнянні з традиційними жалюзями затемнюють приміщення.

Полотно тканинних ролет складається з тканини і в залежності від щільності і її текстури, зовнішнє світло розсіюється в більшій чи меншій мірі, а приміщення занурюється в затишну романтичну атмосферу.

Завдяки тому, що тканина рулонних штор розташована впритул до шибки, вікно і саме приміщення менше нагріваються влітку і підтримується прохолода, а взимку в вашому домі зберігається більше тепла. Слід зауважити, що ролети тканинні прикрашають ваше вікно не тільки всередині приміщення, але і з боку вулиці - вікна з опущеними рулонними шторами виглядають цікаво і незвично. Такий ефект не досягається звичайними традиційними шторами, тому що ролети рівномірно і щільно прилягають до скла.

Тканини для рулонних штор

Завдяки широкому вибору фактур і забарвлень тканинного полотна, такі рулонні штори стануть прикрасою будь-якого сучасного інтер’єру. Слід зазначити, що для зручності догляду за ними, тканини оброблені пиловідштовхуючою речовиною, яка захищає їх від вигорання від впливу ультрафіолету і полегшує догляд за ними.

Вони практичні, компактні, при цьому легко встановлюються у віконному отворі.

При правильному підборі малюнка, кольору і фактури тканини така штора може стати прикрасою домашнього або офісного інтер’єру.

Рулонні штори можуть бути напівпрозорими або повністю не пропускати світло. Напівпрозорі штори можна красиво компонувати з портьєрами, а щільні комбінувати з тюллю. Тканини і малюнок штор також може варіюватися від найрізноманітніших кольорів і відтінків.

Як купити тканинні ролети?

Найкращим варіантом купити тканинні ролети у нас – це завітати у наш офіс. Перевага є в тому, що ви зможете оглянути велику кількість запропонованих варіантів тканин, обрати відповідну систему, узгодити всі параметри віконних розмірів та обговорити кінцеву ціну.

Якщо у вас немає можливості відвідати наш офіс, тоді ви зможете, обговорити всі питання в телефонному режимі. Єдиний мінус підбір матеріалу тканин та кольорової гамми. Це відіграє ключову складову у виборі тканинних ролет.