Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі - один із найкращих захистів та декорів вікон!

Вертикальні жалюзі – це один із давніх видів сонцезахисних систем, які мають велику популярність завдяки своїй невисокій вартості, надійності та зручності використання. Складаються з вертикально розташованих пластин (ламелей) світлозахисні конструкції. Пластини можуть бути нерухомими або повертатися навколо своєї осі, регулюючи обсяг світла що надходить.

Вертикальні жалюзі успішно застосовуються в приватних будинках, офісах, квартирах, ресторанах та інших приміщеннях з високими стелями. Вони одночасно виконують кілька функцій: зберігають приватність власників, керують світлом, виступають декоративним елементом, за допомогою якого можна оформити приміщення в будь-якому стилі.А вміле поєднання таких виробів з оригінальними гардинами зроблять кімнату сучасною і вишуканою.

Жалюзі вертикальні не тільки дозволяють управляти світловими потоками, вони водостійкі і стійкі до різних забруднень, оскільки пластини просочуються спеціальними розчинами, які надають додаткову жорсткість і здатність відштовхувати пил.

Переваги вертикальних жалюзів

Вертикальні жалюзі - далеко не єдиний варіант для естетичної та ефективного захисту від яскравого світла і сторонніх поглядів. Проте, такий аналог традиційних штор користується популярністю.