Вироби з пінопласту

Вироби з пінопласту для оздоблення фасадів будівель

Виробництво виробів з пінопласту для фасадів - процес, в якому є місце творчості, точним розрахунками і сучасним технологіям. Наша компанія виробляє архітектурно-декоративні вироби з пінопласту для зовнішнього оздоблення будівель.

За допомогою виробів з пінопласту ви можете здійснювати всілякі надсучасні креативні ідеї.

Метод термічного різання дозволяє робити з даного матеріалу великі постаті і різні декоративні елементи, за допомогою яких фасад звичайного будинку можливо перетворити до невпізнання. Але найзначніше - вироби з пінопласту дозволяють декорувати фасад сучасних будівель і здійснювати реставрацію історичних споруд, не обтяжуючи стіни і фундамент значними зайвими навантаженнями.

Декоративні вироби з пінопласту для фасаду

Список декоративних виробів з пінопласту для фасаду включає в себе велику кількість найменувань і типорозмірів. В нас можна замовити такі, фасадні елементи з пінопласту, як замки, карнизи, колони, кронштейни, иолдинги, обрамлення, підвіконники, пілястри, русти, цокольні карнизи.

Оздоблення фасадів з використанням декоративних виробів з пінопласту, допоможе кардинально змінити зовнішній вигляд Вашого будинку, виділити його серед одноманітних будівель, надавши йому індивідуальність.

Із застосуванням пінопластових виробів, у зовнішній обробці фасаду, будинок набуває вишуканість і шарм, архітектура зовнішнього вигляду стає оригінальною, неповторною, створюється абсолютно новий вигляд.

Вироби з пінопласту, які можна замовити

  1. Замки з пінопласту
  2. Карнизи з пінопласту
  3. Колони з пінопласту
  4. Молдинги - обрамлення з пінопласту
  5. Підвіконники з пінопласту
  6. Пілястри з пінопласту
  7. Кронштейни з пінопласту
  8. Русти з пінопласту
  9. Цокольний карниз з пінопласту

Пінопластові вироби у створенні декору

Сучасні технології дозволяють при оформленні фасадів будинків відмовитися від застарілих матеріалів, таких як бетон та інших важких матеріалів, які створювали додаткове навантаження на стіни, могли псуватися від вологості і погодних факторів, не кажучи вже про значні витрати на їх виготовлення.

Декор в двадцять першому столітті - провідний тренд зовнішнього оздоблення будівель.

Враховуючи його особливості і завдяки новим технологіям є можливість виготовлення пінопластового декору будь-якої складності в малі терміни, а завдяки своїй легкості, вироби монтуються дуже просто, і підходять для обробки та оформлення зовнішнього вигляду як нових, так і старих будівель.

Пінопластові вироби для фасадів, при не високій вартості, виготовляється в мінімальні терміни і перевершує інші матеріали обробки за технічними показниками. Він не вбирає воду, не створює умов для розвитку гнилі, цвілі, грибків і бактерій.

Матеріал залишається стабільним при будь-якій температурі, а після нанесення захисного декоративного покриття, візуально не відрізняються від бетонних або гіпсових виробів.

Переваги виробів з пінопласту

У порівнянні з застарілими будматеріалами, застосовуваними для зовнішнього декорування, оздоблення фасадів виробами з пінопласту, має низку переваг. Такий матеріал - доступний, екологічно чистий і довговічний, сумісний з матеріалами зовнішньої теплоізоляції за характеристиками температурного розширення. Висока швидкість виготовлення, широка гама кольорів та фактур, зручність монтажу і можливість врахування індивідуальних побажань замовника робить пінопласт ідеальним засобом для перетворення будинку.

Пропонуємо для обробки та оформлення фасадів будівель найрізноманітніші декоративні вироби з пінопласту здатні стати справжньою прикрасою Вашого будинку.

За допомогою декоративних пінопластових виробів звичайний будинок можна перетворити на замок з колонами і балюстрадами, можна оригінально оформити вітрину магазину або рекламний стенд, щоб вони притягували до себе всі погляди.